Звоните: (0382) 704-404, 704-781
Кошик: 0 товар
В корзине пусто!

Наші проекти

     Компанія "ОМЕГА-ЦЕНТР" встановила та запустила в експлуатацію шлагбауми для обмеження в'їзду автотранспорта на територію.

 докладніше
 
 

     Компанія "ОМЕГА-ЦЕНТР" змонтувала та здала в експлуатацію систему оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей за адресою: м. Хмельницький, . Центр реабілітації дітей "ШКОЛА ЖИТТЯ". 

 докладніше
 
 

     Компанія "ОМЕГА-ЦЕНТР" разом з  київськими партнерами впровадили систему пневмопошти в гіпермаркеті "Епіцентр" м. Хмельницький.

 докладніше
 
 

     Компанія "ОМЕГА-ЦЕНТР" встановила комплекс систем безпеки на промисловій сонячній електростанції в селищі Чорний Острів, Хмельницької області.

 докладніше
 
 

     Компанія "ОМЕГА-ЦЕНТР" встановила повний комплекс систем безпеки в чудовому супермаркеті SPAR у Хмельницькому, за адресою: вул. Інститутська, 10. (навпроти Національного університету).

 докладніше
 
 

    Наша компанія "ОМЕГА-ЦЕНТР" встановила систему доступу з урахуванням робочого часу на одній з прохідних АТ "Хмельницькобленерго". Змонтовані 2-а турнікета тріпода, встановлені поліровані огородження для направлення проходів, на кожному турнікеті встановлені зчитувачі карток доступу та контролери. Вся система включена в комп'ютерну мережу підприємства для віддаленого контролю.

 докладніше
 
 

Комп'ютерний центр "Омега" справив монтаж систем безпеки в магазинах АТБ р Хмельницький. Відкрилися магазини в мікрорайоні Гречани і в мікрорайоні Озерний, в центрі міста, а також великий магазин в м Старокостянтинів.

 докладніше
 
 

  Комп'ютерний центр "Омега" закінчив установку цифрової IP системи відеоспостереження на підприємстві аграрного сектора - ТОВ "АГРОТЕК-ХПП", Хмельницька обл., Волочиський р-н, смт Війтівці.

 докладніше
 
 

  Комп'ютерний центр "Омега" закінчив установку цифрової IP системи відеоспостереження на підприємстві оборонного комплексу - Красилівському агрегатному заводі.

 докладніше
 
 

Компьютерный центр "ОМЕГА" установил систему цифрового видеонаблюдения на ООО «МОДУЛЬ-УКРАИНА» г. Каменец-Подольский в составе 23 цифровых видеокамер с расширением 3 Мп.

 докладніше
 
 

Компьютерный центр "ОМЕГА" установил систему доступа, систему видеонаблюдения и металлодетектор на государственном предприятии "УКРОБОРОНСЕРВИС".

 докладніше
 
 

Компьютерный центр "ОМЕГА" продолжает реконструкцию системы безопасности и видео наблюдения ВАТ ЕК "Хмельницькобленерго"

 докладніше
 
 
Система видеонаблюдения в Хмельницком драматическом театре

Компьютерный центр "ОМЕГА" установил систему видеонаблюдения в Хмельницком драматическом театре.

 докладніше
 
 
Система доступа в Национальной академии погранвойск Украины

Компьютерный центр "ОМЕГА" установил систему доступа в Национальной академии пограничной службы Украины

 докладніше
 
 
Видеонаблюдение и мини-АТС на Староконстантиновском сахзаводе.

Компьютерный центр "ОМЕГА" установил систему видеонаблюдения и мини-АТС на Староконстантиновском сахарном заводе.

 докладніше
 
 
На странице:
Сортировать по: