Звоните: (0382) 704-404, 704-781
Кошик: 0 товар
В корзине пусто!
Оставить отзыв
Ещё никто не оставил отзывов к записи.
 

Шлагбауми - продаж, монтаж та підключення

Компанія "ОМЕГА-ЦЕНТР" встановила та запустила в експлуатацію шлагбауми для обмеження в'їзду автотранспорта на територію.

       Встановлення шлагбаума відмінно справляється з контролем пропуску транспортних засобів на територію об’єкта або на автостоянку. Інтеграція з системами відеоспостереження дозволить фіксувати і аналізувати автомобільні номери. Ми пропонуємо свої послуги по монтажу шлагбаумів у дворі житлового будинку або на парковці. Ми гарантуємо професійних підхід до вирішення завдання будь-якої складності і в максимально стислі терміни. Ми будемо раді проконсультувати по питаннях, які Вас цікавлять і пропонуємо свої послуги з проектування та встановлення необхідного обладнання. Установка шлагбаума у ​​дворі будинку багатьом здається хорошою ідеєю, адже це дозволить обмежити в’їзд сторонніх машин, завжди гарантовано мати вільне місце для парковки, не турбуючись про те, куди б поставити машину. Вартість обладнання і монтажних робіт варіюється, ціна залежить від складності та технічних особливостей. Звертайтеся, і ми підберемо для вас оптимальний варіант. 

        Гарантія на встановлене обладнання та на нашу роботу не менше 12 міс. Відкривати шлагбаум можна не тільки брелками, а й для зручночті - мобільним телефоном. Номери телефонів вносятся в спеціальний блок, на номер якого телефонує клієнт. Якщо його номер телефона в списку - шлагбаум автоматично відкривається чи закривається.

Пропонуємо приклади нашої роботи на різних об'єктах. 

Встановлений шлагбаум для обмеження парковки сторонніх автомобілів на вул. Зарічанській.

 

 

 

 

 

 

Встановлений шлагбаум при в'їзді на територію ШБУ 56.

 

Встановлений шлагбаум при в'їзді на прибудинкову територію ОСББ.