Звоните: (0382) 704-404, 704-781
Кошик: 0 товар
В корзине пусто!
Оставить отзыв
Ещё никто не оставил отзывов к записи.
 

Система відеоспостереження на Красилівському агрегатному заводі.

       Комп'ютерний центр "Омега" закінчив установку цифрової IP системи відеоспостереження на підприємстві оборонного комплексу - Красилівському агрегатному заводі. Нами був розроблений проект створення системи відеоспостереження. ПП "Омега-Центр" успішно виграло 2-а тендеру через систему "Прозоро" на поставку основного обладнання для системи відеоспостереження - 16-і портові реєстратори, цифрові камери 2.4 Мп з якістю зображення FullHD, все обладнання має харчування РОЕ. Було прокладено близько 1 км оптоволокна і близько 2-х кілометрів мідних кабелів для створення продуктивної мережі по перегляду відео.

 

Невелика довідка про підприємство:

      Восени 2015 року в ході міжнародної виставки "Зброя та безпека-2015» в Києві оборонщиками були оприлюднені плани по налагодженню на потужностях КАЗ серійного виробництва створеного в Україні на заміну автомату Калашникова (АК-47) нового українського автомата "Малюк", який може стати базовим стрілецькою зброєю всіх українських силових структур. Калібр боєприпасів нового українського "Малюка" - 5,45, 5,56 і 7,62 мм.

В рамках глибокої модернізації АК-47 розробником "Малюка", - київською компанією "Інтерпроінвест", - впроваджені вузли, що забезпечують істотне поліпшення базових характеристик стрілецької зброї: ергономіки, балансування, можливість установки на зброю всіх прицільних пристосувань і будь-яких типів глушників. Довжина стовбура автомата зменшена на 30%, а ресурс - зріс мінімум на 25% в залежності від умов експлуатації.